Bericht uit Zeeland

Tot 2013 is het een tijdje erg rustig geweest op de afdeling botenbouw. Een van de leden die de afdeling weer nieuw leven heeft ingeblazen is Rinus Verschuren. Na zijn pensioneren is hij echter naar Zeeland verhuisd, onder meer om dichter bij zijn familie te kunnen wonen. Desalniettemin is hij nog steeds lid van MVH.

Rinus werkt momenteel aan het schip de Sea Lion. Met de bouw werd al in Hilversum begonnen. De bouw was zover gevorderd dat de romp al was bekleed. Dat moest buiten in de tuin gebeuren, omdat er in Hilversum binnenshuis geen ruimte was. In Zeeland kon in een ruime hobbykamer verder gebouwd worden.
Op 19 maart a.s., tijdens de open dagen, is de Sea Lion op de MVH te bezichtigen.

Intussen staat er alweer een nieuw project op het beeldscherm, het schip Elbe 1.